אמנת איכות ושירות

באוא קפה אנו רואים בשילוב של מוצרים איכותיים, המלווים בשירות תמיכה מקצועיים, בסיס יציב למערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו וכלי המאפשר לנו לספק לכם חוויית שירות מושלמת, המושתתת על עקרונות השירות המאפיינים חברת קפה וותיקה מזה עשרות שנים: 

  • מתן מענה מקצועי ויסודי בכל נושא ובכל זמן

  • כיבוד החוק והאתיקה, נהיגה ביושר, הגינות ואמינות

  • הענקת יחס אישי ואדיב, ונהיגה בנימוס וכבוד לכל לקוח

  • שמירה על פרטיות לקוחותינו, ונהיגה בנימוס וכבוד לכל לקוח

  • הקשבה ללקוחותינו תוך נכונות אמיתית לסייע להם

  • טיפול בכל משימה, בכל תשומת הלב והאמצעים הנדרשים

קפה, לפני הכל, הוא הנאה שלמה. לכן, כדי שתפיקו את המרב מהידע, מהניסיון ומהמוצרים שלנו בבית הקפה או במסעדה שלכם, נלווה אתכם אישית, לאורך כל שרשרת הקפה: 

נעניק לכם ייעוץ מקצועי משלב אפיון הצרכים וההתאמה האישית של מכונת הקפה. נציב את המכונה בבית הקפה או במסעדה ונספק לכם תמיכה טכנית סביב השעון. נערוך הדרכות מקצועיות להכשרת בריסטות ומלצרים. נבצע בקרה פנימית לאיכות הקפה שאתם מגישים ללקוחותיכם. נספק לכם באופן סדיר ובתדירות הדרושה לכם, תערובות קפה באיכות הגבוהה ביותר שעברו ביקורת איכות ומבחני טעימה קפדניים של מומחי האספרסו של אוא. 

בקפה AVA האמנה היא לא רק מילים. אצלנו, באוא קפה, מיישמים את עקרונות האמנה הלכה למעשה ומשקיעים משאבים רבים על מנת לשמור איתכם על קשר רציף, בכל מקום ובכל זמן, באמצעות בשלושה מעגלי שירות.

מעגלי השירות בחברה:

מערך תמיכה ארצי

הטכנאים המיומנים והאדיבים, שהקפה זורם בעורקיהם, ערוכים להעניק לכם שירות יעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל רחבי הארץ ולספק לכם תערובות קפה במועדי ההפצה שנקבעו עמכם מראש.

נציגה אישית במוקד השירות הטלפוני

יש לכם שאלה? ברצונכם לקבל מענה לבעיה או תקלה? הנציגה האישית שלכם במוקד שירות הלקוחות תעניק לכם טיפול מהיר ואדיב במגוון נושאים: תיאום אספקת תערובות קפה, אספקת מכונות קפה, שירות טכני למכונות הקפה ועוד.

מנהל תיק לקוח

מנהל תיק הלקוח שלכם בחאוא קפה ילווה אתכם אישית, ישמש כתובת להבטחת איכות השירות ויכשיר את הצוות המקצועי בבית הקפה או המסעדה שלכם.

רוצים לדעת יותר על תערובות הקפה שלנו?

לבצע הזמנה או לקבל שירות? להשתתף בהדרכה בתחום הקפה? להיות חלק מהצוות שלנו? צרו קשר!